Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. clairvoyant - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  clairvoyant

  1) eksi sozlukun eski kralicesi..ssg nin cok buyuk bir askla sevdigi, fakat kisa zaman once gene ssg nin sonlandirmasi ile biten, dillere destan ilişkinin baş kahramani.uzuntu ile takip ettim olaylari.. askin omru uc yildir

  2) vay anasini sayin seyirciler
  birebir magazin servisi bildiriyor

  3) fransizca bir sozcuk olup, ongorulu, ileriyi goren, keskingoruslu anlamlarina gelir. falci ?!

  4) ayrica eksi sozlukte saka maksatli girdigi artik onume gelen erkekle yatiyorum icerikli mesajiyla hak etmedigi saldirilara maruz kalmistir. size ne kardesim?

  5) artık ekşi sözlük'te moderatör değildir. ssg "clairvoyant'ın moderatörlük görevi bireysel sebeplerden dolayı sonlandırılmıştır, kendi isteği ile olmuş bir şey değildir." demiştir.

  6) the clairvoyant

  7) sozlugun ilk moderatoru clairvoyant moderatorlukten ayrilmiştir. moderator olarak yaptiklari sozluge kattiklari arasinda en onemsizi oldugundan bunu bir kayip olarak gormuyoruz. artik kendisini "slm nbr başligi yanliş acmişim duzeltirmisin pls ltf tşk" diye rahatsiz etmezseniz super olur.
  (ssg, 24.09.2004 17:45)

  icq'mu meşgul eden bir yanliş anlaşilmayi duzeltmek istiyorum. clairvoyant'in moderatorluk gorevi bireysel sebeplerden dolayi sonlandirilmiştir, kendi istegiyle olmuş bir şey degildir.
  (ssg, 24.09.2004 19:16)

  sebepleriyle ekşi sozlukte screen saver modu edilen bir ekono-power insan.

  8) eksinin derdi birebiri mi gerdi
  olmayan yazara baslik açmak
  birebir dedikodu hatti kendi içindeki kisi ve entrylerle ilgilenir. baska sözlüklerdeki haberlere entry girmek, nazarimizda, kedinin cigere baktigi gibi bakmak anlamlarina gelir. yazacak bir sey bulamayan yazarlara ilham servisimiz mevcuttur. olay hele ki özel bir durumsa, kisinin ardindan sövgü konusmalari yapilmissa, bir de gönderme varsa özel iliskiye, yanarim basligi açanin haline. bu tavir, kendi hayatini da tüm sözlüklerde, tüm yazarlarin bel alti esprilerine, laubali dedikodularina malzeme etmektir. ilginç bir tercihtir. reklamin kötüsü olmaz da bu kadarina da pes dogrusu.

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük