Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. sozlukten ucurulanlar - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  sozlukten ucurulanlar

  1) skylancer system of a down başligindaki 4 numarali sadece abkz den olusan ve chat formatindaki entrysi sebebi ile birebir sozluk te 1 gun yazamayacaktir....bilginize..

  2) volkancelik nickli yazarimiz bizim tarafimizdan silinen 21 haziran 1982 seklinde bir başlik acip entry olarak sadece "iyi ki dogmuşum" turunde bişeyler yazdigi icin 1 gun birebir sozluk ten uzaklaştirilmiştir..Bilginize..

  3) kafatasci nickli yazarimiz hakkinda gelen 50 den fazla şikayet maili ve notu sebebi ile yazarlik haklarini elinden almak zorunda kalmiş bulunmaktayim..bilginize.

  4) pasa nickli yazarimiz "at siki" dye bir başlik actigindan ve ilk entry olarak sadece "tut" gibi ne manaya geldigi kimse tarafindan anlasilamayan bisiler yazdigi icin imha edilmistir, kulleri ruzgara savrulmustur..bilginize.

  5) root nickli yazarimiz root başliginin altina girmiş oldugu "fuck you all..fuck this sözlük:p" şeklinde ki hic bir manasi olmayan ve irc chat platformu tadindaki entrysi sebebi ile 1 gun birebir sozluke yazamayacaktir..bilginize..

  6) pink nickli kişinin sozluk icin en ufak faydasinin olmadigi tespit edilmiş, tam aksine girdigi entryler de bir imla katliami yaptigi ortaya cikarilmiş, daha da otesi sozlugu kişilerin kişilik haklarina ve hassas olduklari konulara saldiri platform u olarak gordugu anlaşilmiş ve sirf bu yuzden yazarlik haklari tarafimca elinden buyuk bir keyifle alinmiştir..bilginize..

  7) kayıt oldugu tarihten buyana hiç bir entry girmeyen tüm yazarların üyelikleri silinmiş olup entry girmeye karar verdiklerinde aynı nicklerle tekrar üye olma hakları baki kalmıştır. amacımız üye sayısının çok olması değil kendini sözlüğe adamış entry girmeyi hobi olarak gören arkadaşlarladır..
  saygılar

  8) mustaine nickli yazarimiz israrli konsept dişi hareketleri sebebi ile 2 gun siteden uzaklaştirilmiştir..bilginize.

  9) mustaine nickli kişi, irc.caylak.net serverinde yazarlara verdigi rahatsizlik ve yapmiş oldugu dengesizlikler sebebi ile ucan sigirciklar kervanina an itibari ile katilmiştir..bilginize..

  edit: sigirciklar kervani cumlesine kimse alinmasin..bu başlik altinda nicki olan herkes icin gecerli degildir bu cumle..kimi yazarlarimiz sadece konsepte sicak bakamadiklarindan oturu sozlukten ayrilmişlardir..kimileri ise gercek birer sigirdir..bu cumle onlara armagan edilmiştir..

  10) salvo nickli yazarimiz tamamen kendi istegi dogrultusunda aramizdan ayrilmiştir..kendisine hayatinda başarilar dileriz..

  11) kirsacliadam nickli yazarimiz defalarca kendisine yollamiş oldugum mesajlari gormezden gelerek, sanki pusu kurup hedefini incelermiş gibi bizi uzun zaman takip etmiştir..amaci nedir ne degildir bilemem, fazla da umursamam acikcasi...ama biri bizi gozetliyor turunde bir yaşam tarzi bana ters geldi..bu yuzden kendisinin siteye girişi an itibari ile tarafimdan yasaklanmiştir..bilginize.

  12) ezail nickli yazarimizin bir sure yazarlik onayi kaldirilmiş ve yazar adayi durumuna getirilmiştir.bilginize.

  13) ezail nickli yazarimiz independence ve systems nicklerinin altina yazmiş oldugu şerefsizce yazilardan oturu tekmelenmiş, ezilmiş ve o şekilde sozlukten ucurulmuştur..bilginize.
  birebir sozluk konsepti

  14) treblinka nickli arkadaşımız entry lerini itü sözlükten direk copy paste yolu ile birebir sözlüğe aktardığından bu rumuz ile olan üyeliği alınan yönetim kararı ile yasaklanmıştır..

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük