Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. kemal alemdaroglu - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  kemal alemdaroglu

  1) dun gordugu uc bes tane pasaya yalakalik olsun diye gaza gelen 135000 sehit veririz gibi abidik bir laf eden sahsiyettir. Kimin evladini kime sehit veriyorsun ey adam dedigim anti-demokratik yapisini her an gosteren, prof. luk tezi bile calinti olan rektor

  2) antidemokratisinin kitabini yazmaya aday, hocaliktan anlamayan diktator. Kizlarin baslarini acmasi gerektigini iddia eden teshir yanlisi bilim dusmani..

  3) dunyaya at gozlugu ile bakan kisi

  4) yakında tüm dünyaya savaş açarız demesinden korktuğum şahıs.

  5) 135000 ölü daha veririz yunanistan'ı bile alırız...

  6) ben seviyorum ya bu adami deeeermisim
  o olmasa kime kufrederiz sonra?

  7) türkiyede ki üniversitelerin hali

  8) amerikada yayimlanan bir kitabi, turkceye cevirip ben yazdim diye piyasaya sunmasi neticesinde, plagiarism moduna düşen profesör. aciz şebek

  9) son günlerde sesi çıkmayan,yunanistan'nın fethi için hazırlıklarının devam ettiğini düşündüğüm kişi.ayrıca aldığım duyumlara göre yök görevlileri ve rektörleri karadan yürüterek fethetmeyi planlıyormuş.allah yardımcısı olsun yok yok allah akıl fikir versin

  10) beyefendinin sayesinde her sene taban puanı artan istanbul hukukun bu sene taban puanı düşmüş.yakışır.o üniversiteyi ilköğretim okuluna çevirinceye kadar kalın orda efendim.

  11) http://www.kemalalemdaroglu.com/

  12) istanbul üniversitesi rektörlüğünden, yök karari ile tam olarak ifade etmek gerekirse, siktir edilen akabinde ataturkcu olduğum için gibi saçma sapan bir açıklama yapan, rektörlük alaninda kendisini padişah ilan eden lamer.

  13) hakkindaki intihal suçlamalari sonucu görevinden alinma karari ile basini bir süre mesgul eden alemdaroglu İstanbul üniversitesi senatosu nun "görüntüde rektöre özünde ise istanbul üniversitesi tüzel kisiligine yönelik alinan karar kabule sayan degildir" gerekçesiyle topluca istifasi ile yeniden gündeme geldi.

  14) fayton sürücüsü tipli adam.

  15) dün tarihli gazetelerden öğrendiğimize göre; istanbul üniversitesi yönetim kurulu ve senato üyeleri göreve geri dönmüş.
  kemal alemdaroğlunun intihaline mi kanaat getirdiler bilinmez....

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük