Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. ne kadar sallarsan salla dona duser son damla - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  ne kadar sallarsan salla dona duser son damla

  1) erkek kişi için söylenmiş sözdür. en makbul yöntem pamuk tıkamak-mış. heyecan serüven yenilik fırkateyni hatun kişiler için de sulu dildolar yıl başı itibari ile üretime geçmiş. sallayın bakalım..

  2) yemin ediyorum bugun bu topici acmayi duşundum okulda işerken.pisuvar başinda sallama olayini gercekleştirirken aklima gelmişti.şimdi gorunce gulmekten geberdim.allah iyiligini versin felix

  3) bir arkadasimin hayat dersi olarak dusundugu atasozu

  4) aksi kanitlanamamis dogru bir onermedir. kadinlar icin de gecerlidir aslinda. elbette kadinlar sallayamazlar. tuvalet kagidiyla sorunu cozerler. ancak erkeklerin derdi basit bir kagit pecete ile cozulemeyecek kadar karmasiktir.

  kanimca sadece sallamak zaten iyi bir yontem degildir. ileri geri sıkmak da gerekir. bu dona düşecek damla yoğunluğunu azaltacaktır. ancak bu da kesin çözüm değildir. pisuvarlarda ne yaparsanız yapın yoğunluğu belli bir oranın altına düşüremezsiniz. -ayıptır söylemesi- bütün bu önlemler daha çok hanımlar gibi oturarak işedikten sonra alınırsa daha etkilidir.

  oturarak işemenin ayrıca faydaları da vardır. mesela ileri yaşlarda oluşabilecek prostat kanseri riskini büyük oranda azaltır. erkek organı oturarak işerken bütün idrarı boşaltabilirken ayakta işemek her işlemde bir miktar idrarı idrar torbası yani mesane ve penis arasında bırakacaktır. yıllarca azar azar oluşan bu birikinti yıllar sonra prostata da neden olabilmekte yani...

  bence nihai çözüm bu sorun için bir tür ped üretmektir. sorun büyüktür. iç çamaşırınız kokar, lekeler kalır ve kazara bu kirli çamaşırınızın mahrem anlarınızda veya yıkanma esnasında görülmesi küçültücü durumlara yol açabilir. sizi offside da bırakabilir.

  5) salla bi tanem

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük