Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. onemli olan cok olmamiz degil iyi olmamiz - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  onemli olan cok olmamiz degil iyi olmamiz

  1) bu sozluge ilk girdigim gun, uye olmadan once, acilan sayfada okudugum ilk yaziydi.
  o gun bu gundur, hicbir gun aklimdan cikmamis olup, site ile ilgili ileriye donuk dusuncelerimi yonlendirmistir.
  cok guzel bir laf.

  2) ne guzel yazmişim..bi an ben de begendim acikcasi..allahtan gercegi yansitan bir yazi olmuş..cok kullanicidan daha ziyade bilgili, kulturlu ve tarafsiz kullanici tercihimiz oldu var oldugumuzdan bu zamana..oyle olmasaydi gunde 15 / 20 başvuru silmezdik..oyle olmasaydi şu anda online kullanici sayisi 70 / 80 i gecerdi..ama o zaman da ortalik karişir, gercekten yazmak isteyen yazarlarimizi da kaybederdik..az olmak cok zaman cok olmaktan evladir.

  3) nerde cokluk orda bokluk

  4) kesinlikle dogru bir onermedir. cokluk, guclu ve yuksek nitelikli olmanin gostergesi degildir.

  zevzeklikleriyle stresini internet yoluyla benzeri milyon tane olan sitelere bosaltanlar bilmelidirler ki her yazi kalici degildir. onlar bu internet denen coplukte hakettikleri yeri boylayacak ilkeli bir sekilde yoluna devam edenler ilelebet yazilariyla payidar kalacaktir. bu arada yasasin 1mayis der yarismaci arkadaslara basarilar dilerim evet turk'um :-)

  5) her turlu platformda dogrulugunu kanitlamiş olan cumle.

  6) online yazar sayısı sekizi hiç geçmediği için sürekli söylüyorum aha gene söyledim önemli olan iyi olmamızdır.

  7) yakin tarihte oldukça siki bir temizlik yapilacagindan, yazarlardan entry sayilarina, tanislara güvenmeden islerini daha ciddiye almalari salik verilir. sonra söyleydi böyleydi demeler kar etmez. gerek entry gerekse yazarlarda ciddi bir düzenlemeye gidilecektir. iki lafla, sadece bkz ile, ayni bkz takintisi ile bir yere varamazsiniz. kurnazlik yapmaniz da olanakli degil. gün içi yakalanmaniz zor olsa da bu saatlerde laf olsun diye gezmiyoruz. bu arada ajanlara dair de bi ranimsatma olacak: çalisin kardesim. daha 100 entry i doldurmayan yazar hatali entryleri haber verirken, digerlerinin ha bire entry girme telasinda olmasi, üstelik bunlarin ne hatali entryler olmasiyla sözlügü çöpe çevirmesi görmezden gelinmeyecektir.

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük