Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. burclara gore anneler - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  burclara gore anneler

  1) koç
  çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. mükemmel bir oyun arkadaşıdır. disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur.

  boğa
  çocukları büyüdükçe biraz "tatlı sert" olsa da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. yıllar içinde çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır.

  ıkizler
  çocuklarını çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.

  yengeç
  fedakar bir anne, çocukları için kabuğundan çıkıp güvenilir bir sığınaktır. bu da, çocuğun dış dünyaya uyumunu zorlaştırabilir.

  aslan
  kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. ış ve çocuk dengesini kurar. çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. ancak, söz dinlemeyi de öğretir.

  başak
  çok çabuk çocuk sahibi olmaz. ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. çocuklar ona güvenir ve sevildiğini bilir.

  terazi
  onun için çocukları eşinden sonra gelir. ama, çok sevecen ve şefkatli bir annedir. gerektiğinde serttir. çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir.

  akrep
  çocuklarını sevmesine rağmen sevgisini gösteremeyebilir. çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ister. ama, onların kusurlarını da görmez.

  yay
  çocuklar için iyi bir arkadaştır. önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. çocuklarının kendisi gibi dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

  oğlak
  çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir, ama öpücükler dağıtmayacaktır. çocuklar özgürlükleri için mücadele ettiğinde gerginlik olabilir.

  kova
  kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.

  balık
  küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır

  kaynak: annelergrubu

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük