Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. cnbc e - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  cnbc e

  1) hayati biraz daha yaşanilabilir kilan bir tv kanali.iyi ki var.

  2) gunduz finans gece dizi kanali olan superkahraman.

  3) televizyon izleme nedenim olan super yapimlariyla dikkat ceken guzel kanal

  4) izlenebilicek tek tv kanali..ozellikle borsa finans programlari ile her dakika bu meslekteki insanlara bilgi vermekte..ayrica pazar gunu olan dizileri sadece pazar gunleri tv izlememe sebep olmuştur..

  5) tv de dooru düzgün tek şey

  6) akşam saat 8 den sonra çok çok güzel dizileriyle bana televizyonu sevdiren kanal.

  7) harika dizileri yayinlayan , bir yandan ingilizce olmasindan oturu kişilerin yabanci dillerinin gelişmesinde faydali olan ve saat 18:00 e degin de ekonomi haberleri ile bizleri bilgilendiren tv kanali mutlaka izlenmeli


  8) seslendirmeden dolayi esprilerin erimedigi, cumlelerin anlamsiz kilinmadigi guzel dizilerin, izlenesi tv kanali.

  9) çok kaliteli kanal..
  south park

  10) vikingler ve heidi yi yeniden izlettiren kanal.

  11) yabanci dizileri altyazi ile yayinlayarak ingilizce speaking imizin gelismesine katkida bulunan kanal..aksam yayinladigi diziler gayet ii..seinfeld, boston public, southpark....ancak hafta ici saat 18:00 civari yayinladigi cizgi filmleri cok sacma buluyorum..o saatte kim izler cizgi filmi..hafta sonu da dayiyo cizgi filmleri..gicik oluyorum..

  12) digitürk sahibi olanlarin comedymaxin eline su bile dökemeyecegini bildikleri eski popülerligini kaybeden kanalcik...  13) izlenme rekorlari kiran dizilerinin sezon finalleri de bittiginden oturu eski dizileri her gun ve yeniden oynatan, tum universite gencliginin muptelasi oldugu tv kanali.

  14) dizleri oldugu kadar ustalara saygi kusagi kuşaginda yer alan mukemmel filmleri ile de seyirciyi oturdugu koltuga sabitleyen televizyon kanali.

  15) eylul ayinda başlayacak olan yeni sezonunda mukemmel diziler yayinlayacak olan izlenebilecek tek tv kanali.en guzel ozelligi dizilerin ve filmlerin orjinal dillerinde yayinlaniyor olmasi.

  16) özellikle hafta sonları ya da çeşitli nedenlerle borsanın kapalı olduğu günler, bütün bir günü televiyon karşısında hiç sıkılmadan geçirme olanağı sağlayan, her yeni yayın döneminde olduğu gibi geçen hafta başladığı en yeni yayın döneminde de yine birbirinden başarılı dizileri göstermeye başlamış türkiye'nin en iyi televizyon kanalı

  17) haber izlemek isteyen insanlarin, tercih etmeleri gereken son derece azimli ve gerçek haberler sunan medya grubu.

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük