Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. adsl rezaleti - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  adsl rezaleti

  1) turkiye de herkeze muthiş suratli bir internet baglantisi sozu ile yola cikan sevgili telekomumuz, her zaman oldugu gibi bu seferde yapmaya caliştigi işi eline yuzune bulaştirmiş, ben ve benim gibi binlerce insani her gun sinir krizlerine sokmuştur..hala ogrenilemeyen bir şey vardir canim yurdumda...yatirim yapmadiginiz bir şeyden verim beklemek aptalliktir!!sevgili telekomumuz adsl diye ortaya atmiş oldugu bu dunyanin en dandik cable baglantisi ile gene tum rezilligini su uzerine cikarmiştir..4 aylik bir adsl kullanici olmam itibari ile bir şeyi kesin ve net soyleyebilirim ki;4 ay icerisinde bir gun olsun sorun yaşamaksizin internete baglanamadim..ben ve binlerce insanin bu konuda magduriyeti vardir..bundan en ufak bir şuphem yok..peki cozum nedir??cozum belli...yatirim..alt yapi..devamli bir teknik destek..gunu geldiginde fatura yollamayi becerebilen kuruluş, bu fatura karşiliginda tahsil etmiş oldugu parayi da hak etmeli..!

  2) ben de adsl kullaniyorum. cok ama cok memnunum. kizma independence. turkiye'de degil

  3) kablo net sen çok yaşa boktan olmasına alıştık nasıl olsa

  4) başlikta ki adsl rezaleti iceriginden de anlaşilacagi uzere turkiye de bulunan turk telekom un rezaletlerinden basit bir ornektir..

  5) "gelismis ulkeler isten once tedbir alir. bizimkiler ise isi yapar allaha birakir." sozunu her alanda iste bu sekil gormemizi saglayan olay.

  6) adsl sebebiyle internet kafe sahipleri her gün telekomda telefonlara bakan bayanla ahbap oldular.tanıdığım bir kafe sahibi var abi batmak üzere.5 dakika bağlantı var 15 dakika yok.
  -bağlantı gel..........gelmedi ulan yine

  7) turk telekom a uzanan eller kirilsin! saglam komisyonum olmasa yazar miydim acaba bunu

  8) adsl ariza kayit bolumunde telefonlara bakan bayanlardan ismini bilmedigim kalmadi diyebilriim..her gun en az iki kere aramak zorunda kaliyorum..

  9) ocak 15 ten beri beni bekleten telekomun, zaten beklettiği dediğim üzere içinde bulunduğu durum. rezalet yani...

  10) firindan yeni cikmiş sicacik bir rezilik daha..
  http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=10652

  11) turk telekomun zaten rezil bir firma oldugunu düşünecek olur isek, ürünlerinin yapmiş olduğu zarar ve hatalari normaldir, turk telekom adam olacakmidir?, muammadir.. yarin gibidir...

  12) dial up
  beterin beteri var

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük