Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. dani - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  dani

  1) japonya'da dogmus japon tek yazarimiz ve hakli gururumuz. her daim gulec ve sabirli insan. kendisi bizi burada da yalniz birakmamistir, bizi mutlu etmistir.


  2) big lebowski

  3) umariz o tatli pozlarini verebilecek bir ortamimiz olur,efsanevi pot kiracagi hikayeleri unludur,severiz .. ayrica zibidi sozlukte benim basligimin altina yazdigi moderator hedesini guldurmustur beni,unutmam ..

  4) kendileri senseim olup 5495 yildir bana bikmadan usanmadan aikido dersleri veren ve benim bir gun diktibaba mahallesi aikido turnuvasinda birinci olacagima tum uzuvlari ile inanan daniyella babanin oglu,dankek dedenin torunu..

  5) tanri onu bana bir zamanlar gercekleri gormem icin yollamisti. cekik gozlu japon gibim bisiy

  6) ankara ya gelmesi ve zibidi sozluk ikinci ankara zirvesini sereflendirmesi suretiyle kendisiyle tanisma sansi buldugum, bekledigimden daha sirin daha sicak insan.

  7) atalarının tüm delikanlılık erdemlerini de kanında taşımaktadır. ıçinden fesatlık geçmeyen ve bir o kadar da zeki insandır kendisi. ıçtiği içkiyi, yaşadığı mutluluğu, yediği lokmayı da son noktasına kadar paylaşan hayat anlayışıma son derece yakın yaşayan abide.
  sevgi insanı. yürü koçum..

  8) tubthumping

  9) gulunce, zaten cekik olan gozleri iyicene bir cizgi halini alan, muhtesem ev sahipligi yapan sozluk arkadasim.. sen hep gul !!

  10) ya daha garpus kescektik be allahsız denilesi biçkin suskun tip.

  11) şoookkk şekerrrr...

  12) yakında porno resimlerini yayınlayacağım bulent ecevit in şeysi,bişeysi ..çalışmalarım sürüyor,bekleyin,yer yerinden oynicak ..

  13) simdilerde akli bir karis havada ve agzi kulaklarinda gezinen adam

  14) insomniac

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük