Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. buket uzuner - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  buket uzuner

  1) kalite ve yaraticilikla uzaktan yakindan alakasi bile bulunmayan, light oldugu icin kabul goren yazar olmaya calisan kisi. gelibolu isimli eseri, elbette ki eser dersek tek kelimeyle fecaat. balik izlerinin sesi ise beterlikte gelibolu ile yarisiyor. bir insanin egosu bu kadar mi bayici ve yaraticiliktan yoksun olarak tanimlanabilir bir kitapta. elitizm bu kadar mi ayaga dustu. kadini tanimayan ve soyle bir onbilgi almak icin buradaki entrylere bakan zibidiler icin soyluyorum, uzak durun kesinlikle.

  2) edebiyatta egemenlerin star sisteminin melankolikleri kafa kola alma isi goren yazari. Genc yasli hicbir bunyeye onermeyecegim bir yazardir.

  Onun kitaplariniza vereceginiz parayla arasira sinemaya gidin daha yararli.

  3) türevleri de vardir bu yazarin. gariptir ki hemcinsleridir. bir kitabini okumaniz tüm kitaplar için fikir verecektir. birbirini tekrar, ayan bayan sözler, kullanimlar.. ay aman ayyy. daha ne olsun.
  butür yazarlarin, popüler olma adina herhangi bir yardim organizasyonunda görülmesi, kitabinin yüzde bilmem kaçini bir yerlere bagislayacak olmasi, yardim adina kitaplarinizi almaniza neden olmasin. unutulmak kaderleri olsun. amin

  4) benzerleri için
  ayse kulin
  cezmi ersöz
  kürsat basar
  duygu asena
  ahmet altan

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük