Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. istatistikler - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  istatistikler

  1) ekraninizin sol yaninda bulunan ve yukaridan aşagiya dogru kisisel menu yazan bolumun icerisinde bulunan ve henuz aktivite edilmiş bir yenilik..bu yenilik sayesinde birebir sozluk icerisinde ne dolaplar donuyor, kim ne halt ediyor, kim daha uzaga işiyor, kimin başligi kimin entrysini dover rahatlikla inceleyebilirsiniz..ayrica istatistiklerde yer almak icin de bir hayli caba gostermeniz gerekmektedir..gun gelecek birebir sozluk yoneticileri istatistikler baz alinarak tespit edilecekler..

  2) benim dün neden olmadığını düşündüğüm, independence'ın aklımı okuyarak sözlüğe kattığı yenilik. neymiş, sözlük yöneticileri düşünceden hızlıymış. sağolsunlar.

  3) birebir sozluk yonetiminin isik hizi ile hareket edebilme yetenegi

  4) cogu zaman yararlanılan ama genellikle hıc tutmayan bılgıler

  5) ismi istatistiksel veriler olarak degişmiş bir sozluk mucizesi..ekranin sag ust koşesinde bulunan bu sistem sozlugun icerisinde gerekli gereksiz tum bilgileri onunuze sunmaktadir..kim nerede ne yapmiş, kim kac saat kalmiş, kim kac entry girmiş, kim en populer yazar vs..kisacasi sozlugun paparazzisi durumunda bir sistemdir kendisi..tanişmaya deger.

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük