Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. sozlukte yalnizlik - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  sozlukte yalnizlik

  1) internette faaliyetlerin had safhada oldugu bir sure diliminde 2.5 saat boyunca kimseden entry veya baslik gelmemesi durumunda icimde hissettigim hadise. insallah tez zamanda bu durumlar yasanmamak uzere kalkar ortadan.

  2) bilirim mirim koyar adama denilesi başlık..

  3) cok yalnizim be atam

  4) yalnizlik

  5) yalnızlık paylaşılmaz

  6) yalnizim sözlük

  7) allah razı olsun ablam sayesınde yaşamadadıgım bir his yaşayanlara sabır dilerim

  8) an itibariyle başıma gelmiş durum. bu saatte bunu beklemiyordum. saki!

  9) seni benden ayıranlar

  10) sinek avlamak

  11) an itibari ile sevgili coderimizden systems öğrendiğim bilgiye göre. normalde sözlük tek online üyeye nadiren düşüyor (geceleri) bunun akabinde az önce veya sabah civarlarında sözlüğe girip online niyaziler butonunu tıklayan yazarlarımızın sadece kendi nicklerini görmelerinin sebebi (bir kullanıcı belli bir süre sözlükte işlem yapmadığı zaman online üye menüsünde off olarak gözüküyor tekrar işlem yaptığı anda online niyaziler penceresinde gözüküyor) anlaşıldığı üzre sözlük boş kalmıyor.. ama bu tarz bir şeyin kafa kurcalayıp yazar dostlarımızın verimini düşürmemesi açısından buna bir yol bulup off olma hede sini kaldırmasını rica ettik. yüce coderimizsystems kendisine has yakışır bir uslupla "hemen ilgileniyorum" dedi ve sözlüğe kendini adamışlığını bir kez daha gösterdi..
  büyükşehir çalışıyor systems

  12) genellikle sabahın erken saatlerinde meydana gelen durum.

  13) hayatta yalniz kalanlarin sozlukte yalniz kalmayi fazla onemseyeceklerini duşundugumden cok da onemli bir hadise degildir bence.
  olen olur kalan saglar bizimdir

  14) ayrı bir duygu,ayrı bir hissiyat.

  15) sabahin erken saatlerinde, bir randevunuz varsa ve gitmeden once bir iki şey yazayim gideyim diyorsaniz bulunmaz firsat..kimsenin yazdiklarini okumak icin zaman kaybetmezsiniz..yazar ve hemen cikarsiniz..gec kalmak gibi bir sorununuz olmaz..en guzel bişey..

  16) yok böyle bir şey en azından benim için :)

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük