Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. zibidi sozluk - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  zibidi sozluk

  1) birebir sözlüğün özelliği olan entry yedeklemeyi çalan sözlük

  2) ya ben de bir hata var yahut an itibari ile calişmayan sozluktur kendisi..umarim ben de hata vardir..emege saygi

  3) kim ne derse desin buraya gelmemizi saglayan sozluk...

  4) oluşumu esnasında emek harcadığımız (forum dan sözlük yaratmak) daha sonraları kaderin bizi ayrı yollara itmesi ile ayrıldığımız. hiç bir şekilde aşağılamadığımız küçük görmediğimiz ve içeriğinde çok çok çok sevdiğimiz insanların halen daha olması ile asla ne rekabet ne kötümser bir tavır sergileyeceğimiz, yolunun ve bahtının her daim açık olmasını canı gönülden dilediğimiz sözlük..

  5) bu günlerde kendini bilir bilmez kişilerin bünyedeki başlığımızın altına alakasızca şeylerin yazılması ile bizi hem güldürten hem de üzen sözlük..

  6) papa nın birebir sozluk ten banlı olduğunu idda eden bir kullanıcıyıda içeriğinde barındıran bir sözlük. çok aradım taradım ben böyle bir ban ı birebir sözlükte bulamadım kaldı ki papa nın kendisi bile birebir e girip çıkarken banlı olduğu görülmemiştir. o entry i yazan ulemanın nasıl olupta böyle bir gaflete düştüğünü bizi hem şaşırtıp hem de pek bir boktan çakmadığını görüp kendi bünyemizden iyi ki atmışız diye sevindirten hede.

  7) eski sözlüğümüz fakat yazdıkları entrylerle bizleri kıran sözlük. en kırıcı tarafı ise hakkımızda entry yazan kişilerin daha onceleri burada yonetici olmaları.

  8) inteus un yazdığı papa nın yönettiği sözlük.

  9) an itibari ile

  adodb.recordset error '800a0bcd'

  either bof or eof is true, or the current record has been deleted. requested operation requires a current record.

  /tr/ayarver.asp, line 191

  uyarısı ile gecersiz kayıtlar yapan kusulası sözlük

  10) sözlükler arasındaki en zayıf sözlüktür. iyi yazarları sağa sola dağılmıştır. private sözlük'teki diğer oluşumlara laf sokma hastalığı ve yazarlar arası sürtüşmeler had safhadadır. yine de son aylarda her anlamda toparlanma sürecine girmiştir. fakat daha ne zamana kadar sürdürebilirler bilemiyorum.

  11) sozluk denmesi için sozluk oluşumunun ne demek olduğunu, türkiyede öncülük etmiş olan, kesimlerin dahi şahit olmasi halinde inanmayacağım, bok çukuru!

  12) bi siktir git dedirten oluşumlarin başini ceken, sozluk. ha sozluk olmuş mudur? olmamiştir bilinmez lakin oyle diyelim. şimdilik!

  13) bugun bir dumb_ , bir daemnia , bir soloreji , bir magick , bir goril bas , bir skylancer gibi önemli ve aktif yazarlara sahip sözlük oluşumu..

  14) yazarlarını bilemem ama tasarım açısından kötü olan sözlük.

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük