Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. age of mythology - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  age of mythology

  1) microsoft games tarafından çıkartılan 3 boyutlu strateji oyunu,konu olarak tanrıların seçilmesi ve tanrıların kapıştırılması gerçekten değişik bir hededir ve güzel olmuştur ..

  2) age of empires ile aynı oynanışa sahip fakat konu ve olaylar olarak çok daha iyi bezzenmiş ve grafikleri oldukça iyi olan oyun...
  arkhantos

  3) age of empires serisinin ilk ve en yeni 3d'li oyunu. grafikler şahane, ancak oynanabilirlik çok ama çok düşmüş. nedeni ise hotkey'lerin bazlarının değiştirilmesi ve eski versiyonlardan tamamen farklı bir zihniyette ilerlemesi. tarla yapmak* için oyunun belirli miktar altın istemesi şaşırtırken, odunun bu kadar az kullanılması da diğer serilerden bam başka bir age of'un karşımızda olduğunu gözler önüne seriyor.
  çağ atlarken size ne gibi update ve büyülerin verilmesini istiyorsanız ona göre bir seçim yapıyorsunuz. bir çok yeni update ve yeni tasarımı ile göze hitap etsede yüreğe ulaşamıyor.
  şu bir gerçektir ki, dungeon siege tarzı oyunlara 3d çok şey katıyor. ama strateji tadındaki ve geçmişi olan bir oyuna 3d hiç ama hiç gitmiyor. bunun son örneği olan iki oyun da warcraft 3 ile age of mythology'dir

  4) age of empires'in yaratıcısından çıkan yine süper bi strateji oyunu.tarih öncesi çağlardaki medeniyetleri stratejik bir biçimde geliştirmeye çalışıyorsunuz.ordular kuruyor,savaşlar yapıyorsunuz.tarımsal faaliyetleri düzenliyorsunuz.bir medeniyeti tek başınıza veya bir kaç oyuncuyla ayakta tutmaya çalışıyorsunuz.zevkli bir oyun.

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük