Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. onhaka - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  onhaka

  1) reis diyoruz biz kendisine. sanirim bundan sonra oturan boga demeye baslicaz.
  kalk olm artik o sandalyeden yeter kendini sozluk icin kastigin cik secim meydanlarina. birebir partisi icin oy topla :)))

  2) sozluk olusumlarinin vazgecilmez ismidir o,her sozluge lazim isimlerden,lakin bir tane oldugu icin vermiyoruz ..

  3) kutsal bilgi kaynagina alternatif bir sahsiyet

  4) her ilin plakasini teker teker girerek birebire gercekten bilgi sozlugu olma ozelligi kazandirmaya calisan sozlukler demirbasi.

  5) 62 ile 69 karıştırmış bir ara kendisi,olsun olur arada bu tempoda.

  6) [bkz: temel]

  7) houston we have a problem cümlesinin muhatabı kişi.

  8) onhaka falan oldum yani diyesim gelen sevgili sahsiyet.

  9) irc caylak nette sozluk kanalinda kendi yazdigi topici degiştirdigimden oturu kanali boykot ederek kanaldan cikan, uzun zamandir yoneticisi bulundugum hic bir oluşumda beni yalniz birakmayan, sadik dost..laz bir yonetici..sirtinizi dayayabileceginiz nadir insanlardan..

  10) kız olsaydı kesin ona verirdim diyebileceğim sözüne sadık güvenilir kısacası delikanlı biri işte.. üfşşş yavyummm :))

  11) bu yola beraber ciktik..beraber surdurduk..her nerede bulunuyorsa kesinlikle hakkidir diyebilecegim nadir insanlardan..laz olmasina ragmen kulturu ve zekasi erişilmez boyutlarda..oglen 12 den sonra goremeyişimizin sebebi bagli bulundugu irkin genetik ozelliginden kaynaklanio olsa gerek..her ne olursa olsun iyi k yanimda ve iyi ki var.onsuz bir sozluk duşunulemez..

  12) denizcilik ile alakalı oldugunu düşündügüm şahsiyet

  13) artık postacı oldugunu düşündügüm şahsiyet:)

  14) ansiklopedik bilgisine hayran oldugum yazar. :)

  15) hep yanimda olan, destegini bir saniye cekmemiş gercek bir arkadaş...zaman kavraminin artik kifayetsiz gelmesi yuzunden ne yazik ki yonetim kadrosundan kendi istegi ile ayrilmak zorunda kalmiştir..cevrenizde onhaka turunde insanlar varsa daha siki sarilin..sarilin ki kotu bir aninda yaninizda gercek bir insanin varligini hissedin..

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük