Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. need for speed underground - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  need for speed underground

  1) su ana kadar gordugum en ıyı yarıs oyunu olmakla bırlıkte nfs serisinin ıyı oyunudur ısımındende anlasıldıgı gıbı yeraltı dıye gecen yasadısı hoız yarıslarının yapıldıgı bır oyundur

  2) oyunun içinde compact halde bulunan play online online gaming platformu oldukça gelişmiş ve keyifli oyun. ancak katılımcıları oldukça deneyimli. yeni katılmış birinin işi oldukça zor. yüksek puanlı kişilere teklif kabul ettirememek, teklif beklerken helak olmak ve nihayet bir yarışa katılıp bişi anlamadan yenilip ayrılmak ilk anlarda çok karşılaşılan durumlardan. kendimden biliyorum

  3) gran turismo serisinin yanindan bile gecemeyecek olan,lakin kim ne derse desin hem grafikleri,hem detaylari,hem yariş atmosferi acisindan şu ana kadar pc icin uretilmiş en iyi yariş oyunu.bir ea sports yapimi.arabalari cilginlar gibi modifiye edebiliyorsunuz.oyun 111 yariştan oluşuyor.lakin 111. yarişi tamamladiktan sonra bir yariş daha var.ekranin ustundeki 112/111 ibaresini gorunce pek bir dumur olmuştum ilk anda.dort tane degişik yariş turu var.drag,drift,sprint ve circuit.yarişta aldiginiz dereceye ve yaptiginiz hareketlere gore skill puanlari da topluyorsunuz.arabanizi modifiye ettikce degişik dergilerin kapaklarini susluyorsunuz.sonuc olarak mukemmel bir oyun.fakat biraz eski sayilabilir artik.yakinda daha iyisini de cikartirlar.

  4) ea sportsun neredeyse efsanelesmis need for speed serisinin son oyunu. kanımca serinin en basarılı oyunudur, ozellikle bir onceki oyunla (hor pursuit 2) kıyas bile kabul etmez. aracları modifiye edebilmeniz oyuna ayrı bir zevk katar. blur opsiyonunu actıgınızda hızlandıkca etrafınızın bulanması hosunuza gidebilir. oyunda fazlaca fast and furious ve too fast and too furious filmlerinin etkisi gorulur, hatta ben demosunu izlerken bi ara filmi izledigimi dusunmustum. ancak bence her oyunda oldugu gibi eksikler vardır, bunların en buyugu de arabaların hic hasar gormemiş olmasıdır.

  5) grafiklerinin ve müziklerinin güzel olması oyunun pozitif yönlerindendir.lakin devamlı aynı müziğin çalması insanı bazen sıkıyor.

  6) gran turismo gibi bir oyun yapmayı sonunda akıl eden need for speed tayfasının aynı hataya düşüp arabalara ''hasar'' konusunda ''çarpın lan nolcak dolapderede bizim servis bi durum olursa'' gibisinden çizik bile attırmadıgı eğlenceli oyun.

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük