Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. 28 eylul 2004 manchester uni fenerbahce maci - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  28 eylul 2004 manchester uni fenerbahce maci

  1) çok zor geçecek olan karşılaşma boliçin golü ise bizim umudumuzu ateşliyor hadi fenerbahçem bu takımı yersin...

  2) fenerbahceye karşi olan kinim bilindiği üzere, gene de zaferle ayrilmasini gonulden istediğim karşilaşma. boru değil karşida ingiltere premier ligi a kategorisinin en iyi takimlarindan birisi olan manchester united var, lakin unutulmamalidir ki, 40 yildir yenilgi yüzü görmeyen manchester united takimini bir ara fenerbahçede oynayan boliçin golü ile 1-0 yıkmış bir takimdir. slogan atan swh

  3) içimdeki fener aşki bambaşka şampiyonluklarinla sen cok yaşa, şeklinde tezahurat yapmak istediğim zor karşilaşma.

  4) fb'nin daum adlı şahıs yüzünden büyük ihtimalle puan alamayacağı maç.

  5) boliç'i hatırlayıp gaza gelinmemesi gereken maç. gol olan top neville'in ayağına çarpmıştı o şutta. onun yerine bol bol neville'yi anabiliriz.

  6) manchester united'ın rahat kazanacağını düşündüğüm maç inşallah yanılırım.rüştü'ye fazlasıyla iş düşecek bu maçta.

  7) beraberlik bizim için iyi,galibiyet süper,mağlubiyet normal sonuç olur.bu arada boliç'in şutunda ayağına top çarpan neville değil david may'di.

  8) serhat akın ve tuncay şanlıdan gol veye goller beklediğimiz maç...

  9) saatler kaldi umariz her sey fenerbahcemizin iyiligine olur. bir fb taraftari olarak öyle cok bir beklentim yok ama eger yuregimizi sahaya koyabilirsek tarih neden tekerrür etmesin!

  10) sözlükte online yazar kalmamasina sebebiyet veren mac.

  11) herşeyin rüştü reçber, pierre van hooijdonk, alex de souza ve tuncay şanlı'nın performansına bağlı olacağını düşündüğüm maç...
  arkadaşlar gazamız mübarek olsun herkese izlerken de kolay gelsin...

  12) fb'nin en itibariyle falafoş olduğu maç.

  13) hayatımda bu kadar kötü bir fb görmedim. dakika 40 durum 3-0. onu bırakın derinlemesine pas, ikili oyun hiç bir bok yok. hayır bir takım 3-0 yenilebilir ama oyun oynar. fenerbahçe tam anlamıyla, abartısız sahada geziniyor. çok yazık.

  14) an itibari ile ilk yari sonucu manchester united 3 - 0 fenerbahce sk. sıçtı cafer bez getir.

  15) ikinci yarının hemen başında 3-1 olan maç. gol an itibariyle koyu gs'li olan bendenizi bile "evet işte bu beee hadi aslanlarım, hade kanaryam" şeklinde haykırtmıştır. dağılan karizmayı biraz olsun kurtarma adına güzel gelişme. gol nobre'den bu arada.

  16) ehhehehhe gol attık...

  17) fener gol gol gol bastıran takım fenerbahçe bu arada...

  18) aha 4 oldu...

  19) an itibari ile 4-1 olarak dewam etmektedir.

  20) tuncayım şanlım golünü attı...


  21) serhat girdi...

  22) fb'li futbolcular bu kadar korkak oynamasaydı bu öaçı fb rahat alırdı. on dakikalık baskı bize iki gol getirdi. yazık olacak çok yazık. dk 70 skor hala 4-2.

  23) inanılmaz baskımız var. ahanda alex'in şutunu kaleci çıkardı. nobre kendini paralıyor, hatta götünü yırtıyor her pozisyonda. bence şu anda fb'nin en iyi ismi.

  24) rüştü'nün iyice fantastik çıkışlar yaptığı maç.. ananı, 5-2 oldu.... e boku çıktı be..

  25) rüştü'nün neden barcelona'da tutunamadığını bize anlatan maç.

  26) rezalet.. 6-2.

  27) 8-3 lük monaco - deportivo maçındaki şampiyonlar ligi gol rekoruna doğru koşuyoruz an itibariyle.

  28) 6alatasaray'dan sonra fener6ahce'de rütbesine kavuştu. dileğimiz yediğimiz golün altıda kalması.... hass, ümit'in volesi direkten döndü. ulan ne zaman entry yazsam pozisyon oluyo ya.

  29) ümit özatın şutunun direkten döndüğü maç 6 ile bitmesini istemediğim maç 7 olsun 6 olmasın...

  30) serhatın harikalar yarattığı maç...

  31) van hooijdonk frikik kullanacak. en azından üç tane attık diyebilelim.

  edit: kaçırdı.

  32) man. utd.:6
  fener6ahce:2

  maç bitti.

  sunanlar: sadistic specter, hangar 18

  33) ayıptır, yazıktır, gunahtır

  34) yazık... hakkımız bu muydu dedirten mac...kadıköyde görusuruz...

  35) türk medyasına hayran bırakan maçın sonrasında "fb bu skoru hak etmedi", "hakemin kritik noktalardaki kararları bik bik..." şeklinde mağlubiyete kılıf hazırlayacak kadar popülist yorumlar yapan spor yazarlarının deşifre olmasını keyifle izlemişimdir. ayrıca diğer sözlüklerdeki "golf yemem, altı tane tabii yerim", "man utd'nin 62'den tavşan yapması" şwklindeki başlıklar gece gece bendenizi yapmıştır.

  hele hele "mevlana celaddin rooney" olayı bitirmiştir. hala gülüyorum

  36) fenerbahçe nin old trafford ta tekrar tarih yazdığı maç.

  37) manchester united'in evire çevire,dalga geçerek kazandığı maç.tuncay'ın gol attıktan sonra tribünlere sus işareti yapması da oldukça komikti.

  38) http://www.uefa.com/competitions/ucl/fixturesresults/round=1968/match=1077167/report=rp.html

  39) fenerbahce tarıhı

  40) defans hatalarımız bu kadar cok olmasa.luciano duzgun oynasa ve gs ajanı fatih oynamasa kısacası servet oynasaydı cok rahat alabilecegimiz mactı dedigim mac... hayatım boyunca hic bi bok yemeden bu kadar gol atabilen bi takım görmedim...onlar atmadılar cunku biz yedik...

  41) servet çetin'in fenerbahçe takımı ve defansı için ne kadar önemli olduğunu kanıtlayan maç...
  ne olursa olsun ben takımımla gayet de gurur duyuyorum. eğer bazı insanlar kırmızı beyaz formayı görünce kendini sivassporla oynuyor sanmasaydı ve bu kadar basit bireysel hatalar yapmasaydı şu anda avrupa ikinci kez fenerbahçeyi konuşuyor olacaktı... çok da iyi oldu yenilmemiz, bu maç nasıl olsa kaybedilecektik böle bi skor futbolculara işin ne kadar ciddi ve zor olduğunu kavramaları açısından çok faydalı oldu... buraya yazıyorum eğer fenerbahçe gruptan çıkarsa, bunu bu maça borçlu olacak ve kadıköy'de fenerbahçe servet ile oynadığı takdirde çok rahat puan ya da puanlar çıkartacak....

  42) pendik faciasi

  43) kara bahtım kem talıhım

  44) fenerbahçe'ye yıllarını vermiş olan usta kaleci büyük emektar rüştü'nün günah keçisi ilan edildiği maç.kadıköydeki leverkusen maçında takımın 10 gol yemesini abartısız önleyen rüştü değil miydi?veya onlarca belkide yüzlerce maçı fenerbahçe'ye kazandıran rüştü değil miydi?kim ne derse desin rüştü türkiye'nin ve avrupa'nın en iyi kalecilerindendir.

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük