Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. anadolu romantigi - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  anadolu romantigi

  1) kendisini ifade etmekte, duygularını göstermekte güçlük çeken anadolu erkeği genellikle gerçekten sevse de sırf bu eksikliği yüzünden kendisi acı çeker, bol bol alkol alır, bazen saldırganlaşır, sinirli olur, ancak bunlarla diyalog kurmak için biraz uğraşılırsa, biraz ilgi gösterip, hatta gururu okşanırsa, yılların verdiği eziklik bir kenara bırakılarak saf ve masum duyguları ortaya çıkarılabilir.herkesin etrafında böyle aniden celallenen, sinirli ama sevimli tipler vardır.

  2) mahsun kırmızıgül'den slovmoşin müzikler dinlediniz.
  anadolu fm

  3) hormonlu bitkilerden nasibini almamis, bu nedenle duygu erozyonuna maruz kalmamis kisilik.
  yasanmamisliklarin birikimi sonucu bünyede olusan kronik asabiyet, uzun süreli samimi müdahalelerle gevseyecek, yerini bereketli topraklardan fiskiran papatyalara birakacaktir. ayçiçegi tarlasina dönüsenler de olacaktir, o da samimiyet dozuna, romantik gencin azmine kalmistir.bide yanik türkü söylerler ki, ses yoksa kitap hediye ederler,siir yazanlari çoktur. sayilari korumaya alacak kadar azdir.

  4) anadolu romantikleri kategorisi, arabesk müzikten hoşlanmaz, bu kesinlikle ayakkabısının arkasına basan erkek modeli değildir.sadece hayat şartlarının ağırlığı ve sosyal statü bu çok duyarlı ve sanatçı ruhlu kişiliğin ortaya çıkmasına engel olmuştur.yoksa diğerleri bambaşka bir gruptur.

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük