Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. yazarlarin copy paste sevdasi - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  yazarlarin copy paste sevdasi

  1) son zamanlarda iyice, had safhaya gelmiş olan, copy paste ikisi bir arada hastaligi gün geçtikçe, soızluk içerisinde aids, hepatit c gibi hastaliklarin da türemesine yol açmasinin yani sira, diğer sozluklere karşi da birebir sozluk küçük düşürülmektedir. elele, kolkola, kirlarda, çayirlarda piknik yapmiş olduğumuz sevgili yazarlarimizin, bu imkansiz aşktan vazgeçmelerini, büyük bir şehvet ve arzu ile belirtmek isterim. yazarlarimiz son derece akilli, ki ben onlari zeus a benzetiyorum beyninden, 40 bacakli bir zürafayi cikarabilecek niteliğe sahiptirler.
  sozlugu sevelim sevmeyenlere sevdirelim
  yazarlarin ucurulma sebepleri
  hatta
  yazar uyuma sozluge sahip cik

  2004 los angeles - sozluk ajani, eternity.

  2) evet mahsun kırmızıgül 'den bir replikle cevap veriyoruz " bu sevda bitmez "

  3) geçmiş dönemlerde yasakladığım fakat daha sonra yoğun ısrarlar sonucu yasagı kaldırdığım eylem. böyle giderse yine olur

  4) aynı kişi ayrı yerlerde aynı entryleri girebilir bunda bir sıkıntı yok.ancak bir başkasının emeklerini, entry olsun torba dolsun tarzı bir çaba ile (ç)almak nedendir?olsa ne olur olmasa ne olur?biraz merak,az biraz araştırma,yazarken öğrenme ve öğretme kaygısı yok mudur?vardır.o zaman ona uygun davranalım davranmayanları uyaralım. fahri trafik gönüllünüz bitkicayi

  5) yazarların pasta sevdası çağrışımda sınır tanımama

  6) tamamiyla bir iğrençliktir, başta iyi, güzel, hoş gelebilir, fakat bu sadece bilgi hirsizliğidir, ve hirsizlikta bir ahlaksizliktir. kınıyoruz..

  7) copy paste diye bir kabahat, bir suç, bir günah, bir ayıp yoktur. kişiler dilerlerse, online olmadıkları sıralarda hazırladıkları entry'leri dilerlerse bütün entrylerini herhangi bir kelime işlemci program aracılığıyla kaydedip sonra da bunları copy paste kolaylığı ile sözlük ortamına aktarabilirler. dilerlerse, başkalarının yazdıklarına atıfta bulunabilir veya sözlük ortamında olsun veya olmasın, başka yazarların metinlerini kaynak göstererek, yazarınca izin verildiği ölçüde, olduğu gibi kullanabilirler. burada, karşı durulması gereken, başkalarının ürünlerini çalarak kendi ürünü gibi gösterme sahtekarlığıdır. intihal plagiarism bu kişilerin bağışlanmayıp ipliğinin pazara çıkarılması ve dahi taksim meydanında teşhir edilmesi ve söz konusu entrylerin uçurulması yerinde olacaktır.
  dunya - siradan insan godot swh

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük