Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. sozluk yazarlarinin anlasamamasi - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  sozluk yazarlarinin anlasamamasi

  1) son zamanlarda en üst evresini yaşayan anlaşmazliklar, tehditler, yalanlarin sozluk yazarlari arasinda oluşturmuş oldugu kin, garez gibi saçma sapan ideolojileri, gerek birilerinin arka planda oynamasi, gerekse bu olaylarda maşa kullanmasi ile birlikte son derece kötü bir hal almiştir. dileğim şudur ki sozluk yazarlari ayni mekan içerisinde calişan, ugraşan kardeşlerdir, birbirlerine karşi kin beslemeleri veya bazilarinin maşasi olma görevini yapmamasi gerekir, yazarin direk kendisine sormaktansa başkalarinin agzina bakarak işbu tripleri hiç hoşnut olmamasinin yani sira, bu kişiler hakkinda hiç te iyi düşünmediğimi bir kez daha söylemek isterim açık ve net bir şekilde soyluyorum ki kesinlikle isim olayi mevzuu bahis değildir, bu maşa görevini üstlenen, veya kendi saçma ideolojilerini ortaya koyan, yazar kardeşlerimizi boykot ediyor ve bu vesileyle kiniyorum.. ayrica kendilerine birebir sozluk savas alani degildir basligini sunmaktan büyük bir kivanc duyuyorum.

  edit : bu entry hiçbir şekilde, hiçbir yazari ele almadiği gibi, sadece sozlukte son zamanlarda yaşanan tatsizliklara son verilmesi amaci ile yazilmiş olan bir entrydir. herhangi bir yazarin bir arkadaşina "bak bana burada ayar vermiş" gibi replikleri son derece tatsiz olacağından, hiçbir yazar kardeşimin bunu üzerine almamasini, üstüne basa basa bir kez daha soylemek isterim.

  edit : nihayetinde sozluk demokratik, saygili ve yazarlarinin kolkola cayirda, bayirda gezip eğlendiği bir yere dönmesinin, akabinde tekrar beraberiz.

  sozluk ajani - eternity consulting co. ltd.

  2) savaşma seviş

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük