Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. david beckham - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  david beckham

  1) ispanyanin real madrid takiminda oynayan ingiliz futbolcu..

  2) manchester united takımında yetişmiş, ilk golünü galatasaray'a atmış, geçen sene manchester united'dan real madrid'e rekor ücretle transfer olmuş, dünyanın en iyi bileğe sahip orta saha sağ kanat oyuncusu. lakin ağır bir arkadaştır kendisi, pace ve acceleration'ı çok düşüktür.
  spice girls kızlarından victoria ile evlidir, iki çocukları var. kendi adına giyim ve parfüm markası mevcut, dünyanın en yakışıklı erkeklerinden biri kabul ediliyor, man.utd'da 7 numaralı formayı giyiyordu, real madrid'de ise 23 numaralı formayı giymektedir. en iyi arkadaşı eski takım arkadaşı gary neville'dir.

  3) bir de bu kisi türkiye-ıngiltere macında kayıp düserek penaltı kacırmıstı..

  4) portekiz maçında ingiltereyi gerçek hayatta victoria ve bilimum diğer kızları yakan yakışıklı futbolcu

  5) penaltı atmayı bilmeyen,toplara "bam güm" abanan,fazla abartılan futbolcu.zidane'nin yanında esamesi okunmaz frikikleri iyidir hakkını yemeyelim

  6) futbolla giderek alakası kalmayan, topu görse karpuz sanacağından korktuğum topçu. ne kadar hata yapsa da artık bir marka haline geldiği için doğru dürüst oynamasa bile her zaman prim yapacaktır ve ne yazık ki kendisinden çok daha kabiliyetli olan futbolcuları gölgesinde bırakacak olan insan.

  7) victoria birlikte leyleklerin sepetine bir cocuk daha ekledigini söyledi yakında dünyayı düser

  8) victoria beckham

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük