Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. illuminati - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  illuminati

  1) entrika çemberi

  süper-zenginlerin idare ettiği bir dünya komplosu var mı? bu zenginlerin oluşturduğu kuvvet sahibi grup, gizemli “illuminati” oluşumunun adamları mı? dünyayı hakimiyet altına alma iddiasındaki bu gücün ülkemizi, evlerimizi ve hatta hayatımızı tehlikeye atacak gizli gündemleri var mı? küresel bir “entrika çemberi” içindeyiz de haberimiz mi yok?!.

  bankacı, sanayici ve medya patronlarından oluşan ve tüm dünyanın servetini ve yönetimini ele geçirmeyi amaçlayan bu gizemli oluşumun peşine düşen texe mars sekiz yıllık bir araştırmadan sonra bu “gizli öğreti” nin sır perdesini araladı.

  “ordo ab chao / kaostan kaynaklanan düzen” planı çerçevesinde, dünya üzerinde sahnelenen büyük oyunun farkına varmak ve senaryoyu kimlerin hazırladığını bilmek istiyorsanız, sözü edilen kitap bu amaçla hazırlandı. kitaptan

  texe marrs

  2) sabetaycilik

  3) itl. aydinlar anlamina gelen kelime.

  4) illuminati butun dunyayi yonetmeye kalkan 10 kisilik bir kankardeslik orgutu, dostluk bahari bir nevi "yarin dudagindan gayri" her biseyde ortak insan toplulugudur. bu kisiler rockefeller, rotchild, juan carlos, habsburg gibi onemli kocaman adamlardir. dunyayi parmaklarinin ucunda oynatirlar, kah sevdiceklerini baskan atarlar, kah dunyanin bir ucunda devrim yaparlar, hic olmadi giciklik olsun diye firtina yaratirlar. boyle lanet, boyle uslanmaz hergelelerdir.

  5) yalçın küçük

  6) illüminatinin dünyaya hakim olma sistemine örnek verirsek..
  adı a olan illüminati üyesi dünyadaki tıbbi malzeme ve ilaç sektörünü yönetmektedir..
  adı b olan birbaşka üye ise dünyadaki gıda sektörünü yönetmektedir..
  b kişisi gıda sektöründe fast food kavramını yaratıp, dünyayı kanserojen maddelerle beslemektedir ve zayıf bünyeler bilinçsiz beslenmeyle kalp ve damar hastalıklarına yakalanınca çareyi biraz önce bahsettiğim a kişisinin sektörüne koşmakta ararlar ve hatta mecburdurlar..
  bu bahsettiğim sadece ufacık bir örnektir.. bildiğiniz gibi her üretim sektörü, birçok yeni sektörün doğmasına yol açar.. işte küreselleşme en çok bu insanlara yarayacaktır..nası bağladım ama

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük