Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. liseli serap - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  liseli serap

  1) liseli genç bir kızımız. başına gelmeyen kalmamıştır. bir efsaneye göre intahar etmiştir, başka bir efsaneye göre irana kaçmıştır oha . ayrıca herkesin hayatı boyunca en az bi kere izleyip, bilinçlenmesi gereken yarı tecavüz, yarı gizli çekim bir türk videodur.

  2) kanimca yari tecavuz degil,okkali bir tecavuze ugramiş liseli bir genc kizimiz.videonun bir yerinde kizimizin telaffuz ettigi "ama şimdi girmesek.." cumlecigi,turkcemizin esneklik ozelliginden oturu apayri anlamlara cekilebilmektedir.lakin tamamini izledikten sonra,tecavuze yeltenen iki ayiya edilmemiş kufur kalmamiştir tarafimizca.yuh artik.yuh.subyanci pezevenkler.

  3) kendisinin kandirilmis olduguna inanmiyorum nitekim resmen kendi etmis kendi bulmustur. piyasada hala dolasmakta olan gerekli dokumanlar incelenip iyice etud edildiginde hatun kisinin ortama kendi ayaklariyla geldigi, her yapilan hadisenin erkek kisisi tarafindan once soylenip ardindan gosterilmesine ragmen gereken tepkileri vermeyip olaya davetiye cikarmis olmasi akillarimizin bir kosesinde "yahu neden bu kadar olurcu" sorularinin olusmasina sebep olmustur. bu durumda kafalarimizin "acaba" ve "yok canım" gibi sorunsal mevzularla dolmamasini ne engelleyebilir? suphesiz bu insanliga sigmayan hareket ve olaylari tasvip etmek mumkun degildir lakin acciiiyuuwww acciiyyyuuuwwww nereye kadar? yani uyan artik kizim ya..yazik olmustur, gencecik yasinda kaldiramayacagi yukler altina sokulmustur ama olan olmustur bir kere, gencecik korpe kizimiz hem cinsel iliskiye girmis hem de kacak bir cekimle tum turkiye'ye ve hatta dunyaya malzeme olmustur.

  4) turkish porn olarak piyasaya lanse edilen ancak tecavüzcü gencin popsu haricinde pek bir şey görülmeyen ve sonlarında ortaya çıkan dili sökülesi bir gence baya gülünen turkish comedy filmi

  5) jack_the_ripper tarafından izzleme serefine ulastıgım turk harikası...

  6) yerini sibel sibel kekillikardeşimize biraktı gibin ..

  7) bu video üzerine baya efsane haberler ortaya çıkmıştır.zaten video nun kendisi de efsane olmuştur

  8) memleketin edirnede ortaya çıkmış vaka...

  9) su guzel ortami bozma serap repligi ile beyin hucrelerime kazinmis turk usulu tecavuz

  10) fransız olmak

  11) liseli serapın ana haber bültenine çıkması

  12) içler acısı bir filmdir..
  filmi çeken orospu çocuklarınınbaşka tabir bulamadım boş bir eve kapatılıp aylarca işkence edilmesi lazım gelir fikrimce..
  beni öldürün diye yalvarmasını duymak isterdim bu şerefsizlerin..

  13) liseli serap a uzanan eller kırılsın..

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük