Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. kadikoy anadolu lisesi - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  kadikoy anadolu lisesi

  1) moda da mevzilenmiş olup şahane manzarası,geniş bahçesi ve sınırsız eğlence vaad etmesiyle ünlenmiştir.8 senenin sonunda tam anlamıyla kal kültürünü alabilmiş bi insan için dışardaki hayat sorun olmaktan çıkar.herşeyden çok sevdiğim canım okulum
  kal
  kadıköy anadolu lisesi

  2) mezunlar talaş böğreği gününde bir araya gelirler

  3) 8 sene okuduğum eğitim ve öğretim yuvası.

  4) kalid

  5) 9 senemi verdigim.neredeyse hiç bir günümün birbirine benzemedigi,hayli kozmopolit ve hertelden çalan insanların oldugu adı efsane olmuş okulum..

  6) hayatımın en eğlenceli yıllarını geçirdiğim, en ilginç ve muhteşem insanlarla tanıştığım, çamlık, kantin,kantin yolu,l ve uzantısı gibi süper mekanları olan lise.
  mezunları okuldan da birbirlerinden de kolay kopamazlar. girdikleri her ortamı , insanlarını kadıköy anadolu dakiyle kıyaslar ve hayal kırıklığına uğrarlar çoğu zaman.

  7) hayatimin en guzel 8 senesini gecirdigim,acisiyla tatlisiyla bircok anisini paylaştigim,havuzda tenis topu ile yapilan maclari,camligi,ogle tenefusu maclari,bayrak torenleri,l si,uzun eşekleri,okuldan kacma maceralari,efsane hocalari ve daha nice unutulmayacak olaylari ile hala ozlemini cekmeye devam ettigim,mezunlarinin kolay kolay birbirinden kopmadigi,ilim irfan yuvasi.canim okulum.

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük