Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. the cure - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  the cure

  1) ingilizlerin müslüm gürses i, yaralara sürelecek merhem, onulmaz yaralara deva yada yarya basılacak tuz olarak tanımlanabilecek ingiliz grubu...tuz da acıtır ama mikropları öldürür zira..

  2) solisti robert smith'in aslında grubun tek değişmeyen elemanı olan robert smith'in pembe rujları sevdirdiği pembe ruj düşmanlığından geç keşfettiğim lakin bi şekilde keşfedip 2- 3 yıllık bir gecikmeylede olsa hayatıma katıp katıştırdığım fon müziğimin yaratıcısı grup.

  3) the cure'un dört yıl sonraki ilk albümünün son kayıtları dün tamamlandı. söz konusu albüm, the cure ismini taşıyacak ve robert smith albüm hakkında "eğer bu albümü beğenmezseniz the cure'u beğenmezsiniz" şeklinde açıklama yaptı. şu ana kadar yaptıkları en gerçek "the cure" albümü olduğunu açıkladılar.
  albümün genel havası karanlık ancak bir o kadarda melodik.

  heyecanla dinlemeyi bekliyoruz...

  albüm çıkış tarihi : 29 haziran 2004
  albüm ısmi : the cure
  ılk single : the end of the world (30 nisan 04)
  olası parça listesi:

  lost
  labyrinths (taslak isim)
  before 3 (taslak isim)
  truth goodness and beauty
  the end of the world
  i don't know whats going on
  taking off
  anniversary
  this morning
  us or them
  precious advice (taslak isim)
  jason #3
  the promise
  going nowhere

  4) lovesong

  5) easy cure adıyla; crawley, sussex’de ki st wilfrid’s comprehensive okulunda öğrenci olan robert smith (solist) ve okul arkadaşları, michael dempsey (bas) ve laurence ‘lol’ tolhurst’dan (davul) oluşan bir ekiple 1976 yılında kurulan grup.


  6) bloodflowers albumunden sonra dagilacagini soyleyen ama kendi adiyla bir album daha yayinlayan yaptiklari turu tam olarak kestiremedigim ingiliz grup.cogu zaman rem in daha bir rock versiyonu gibi algılarım. son albumlerinin (the cure - the cure) kapagındaki resim smith.in yigenininbir resmiymis...ayrıca pek yakında mtv icon the cure

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük