Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. radyo odtu - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  radyo odtu

  1) 1995 yilinda yayin hayatina baslayan, 103.1 fm frekansindan yayin yapan, ozellikle ilk yayinci grubun 80 kusagi olmasi nedeniyle ozellikle baslarda buna ozgu soundun hissedildigi ve hala etkisini korudugu bolgesel nitelikli bir ankara radyosu. okulun bunyesinde yer almasi sebebiyle sirketlesmemis radyonun yayini ilk yilinda bu sebeple sekteye ugramis ve proseduru tamamladiktan sonra tekrar acilmisti. ayrica radyo kendi websitesinden ucboyutlu tabir ettikleri yayina devam etmektedir.

  2) ankaranin dinlenebilir nitelikteki radyolar arasinda ilk sirada yer alan radyosu. modern sabahlar, mor cadillac gib guzel programlari vardir. ozellikle modern sabahlar gune baslamak icin birebirdir ve oduller de almistir. ayni sekilde radyonun internet adresi olan www.radyoodtu.com.tr de odullu bir sitedir. sitede programci ve programlar hakkinda bilgilerin yani sira radyoyu online dinleme ve son 6 saatte calan sarkilari gorme imkaniniz bulunur.

  3) www.radyoodtü.com.tr/canliyayin.htm adresinden online dinleyebileceğiniz kanal olup ece temelkuran'ın yapımcılığını üstlendiği program da mevcut.

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük