Harfe Göre : a b c ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sözlük
 1. 50 cent - gündelik anlamları...

  Online Gündelik - Türkçe Sözlük

  50 cent

  1) abd arabesk muziinin yeni sesi. kursun yedim sol yanimdan

  2) sikik insan

  3) yaklaşik olarak 660 bin turk lirasi.

  4) eminem denen adam koltuk cikmis bunlara. kendisi yetmezmis gibi bunlari da sardi basimiza.

  5) suikast girisiminde bulunacagim insanlardan birisi. digeri icin (bkz. ‘eminem’)

  6) in da club

  7) kıro kavramının maddeleşmiş hali. malın önde gideni, flama sallayanı.

  8) beğeni ile dinlemiş olduğum, in da club şarkisinin beyonce versionu ise bambaşka bir duygu..

  9) victoria adinda bir kaşari, bünyesinde barindiran grup.

  10) amerika'daki bir madeni para... çok büyük olması nedeniyle insanlar pek kullanmaz, pek de basılmamıştır.

  11) rock’n coke festivalinde kaprisleri ile şimşekleri üzerine çeken ve konseri yarıda kalan 50 cent, reading festivali’nde yuhalanarak sahneden indirildi acıdım valla severdim keretayı

  12) 50 cent'in kaderi 'yuh'lanmak!!

  rock’n coke festivalinde kaprisleri ile şimşekleri üzerine çeken ve konseri yarıda kalan 50 cent, reading festivali’nde yuhalanarak sahneden indirildi.

  kariyerinin zirvesindeki rapçi 50 cent, geçen hafta sonu katıldığı carling reading festivali’nde yuhalanarak dramatik bir biçimde sahneden indirildi. ünlü rapçi öfkeli kalabalık tarafından plastik şişe yağmuruna tutuldu, ayrıca kamp sandalyeleri fıtlatıldı. 50 cent sahnede sadece 25 dakika kalabildi. 50 cent ve ekibi sahneye çıkar çıkmaz plastik şişe yağmuruna tutuldu, bunun üzerine sanatçının ekibi de sahneye atılan maddeleri toplayıp öfkeli kalabalığın önüne attı. sık sık, ‘50 cent masturbasyoncunun tekidir’ tezahüratları duyuldu. sahnede çok kısa kalabilen ve alay edilen grup şaşkına döndü.

  öfkeli kalabalığı yatıştırmaya çalışan rapçi: ‘hepimiz buraya sadece eğlenmeye geldik’ dediyse de, daha sonra onlarla alaylı bir şekilde konuştu, herkesin orta parmağını havaya kaldırmasını istedi. festivale gelen bir katılımcı ‘burda neler oluyor böyle, bu şimdiye kadar gördüğüm en kötü şey’ dedi. 50 cent hit parçalarından ‘in da club’, ‘21 question’ ve ‘p.i.m.p’i söyledikten sonra, dinleyicilere teşekkür edip sahneden indi.

  programına 20:10’da başlayan 50 cent, planlananan 20 dakika erken çıktı ve yaklaşık 25 dakika sonra da sahneden inmek zorunda kaldı. 50 cent’in sahne performansı 20:30 – 21:30 arası planlanmıştı. 50 cent festivalde o gün ana sahneye çıkan tek rap grubuydu. ana sahne o gün tamamen placebo, lostprophets ve droplink gibi rock gruplarına ayrılmıştı. seyirciden iyi muamele göremeyen the rasmus’ta sahne de 50 cent’le aynı kaderi yaşamaktan kurtulamadı. kaynak internet

  13) sanatsal deger tasimadigini dusundugum muzik grubu

 2. Gündelik Sözlük

Sözlük